10G SMF SFP Plus LR πομποδέκτη

10G SMF SFP Plus LR πομποδέκτη

Περιγραφή Ο 10G SMF SFP plus LR πομποδέκτης έχει υψηλότερη ισχύ εκπομπής φωτός και καλύτερη λήψη ευαισθησίας. Υποστηρίζουν έναν προϋπολογισμό οπτικής ζεύξης 17dB για να αντισταθμίσουν την απώλεια υψηλότερης εξασθένησης των ινών στα 1310nm για μία μονή λειτουργία ινών 40,66 G.652. Τα ψηφιακά διαγνωστικά διατίθενται μέσω ...

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή

Ο 10G SMF SFP plus LR πομποδέκτης έχει υψηλότερη ισχύ εκπομπής φωτός και καλύτερη λήψη ευαισθησίας. Υποστηρίζουν έναν προϋπολογισμό οπτικής ζεύξης 17dB για να αντισταθμίσουν την απώλεια υψηλότερης εξασθένησης των ινών στα 1310nm για μία μονή λειτουργία ινών 40,66 G.652. Οι ψηφιακές διαγνώσεις διατίθενται μέσω σειριακής διεπαφής 2 συρμάτων. Αυτές οι μονάδες χρησιμοποιούν εσωτερικά ICs μεταδότη και δέκτη retimer για να επιτύχουν SONET / SDH jitter και να ενισχύσουν την ακεραιότητα του σήματος της κάρτας υποδοχής.

Χαρακτηριστικό του προϊόντος

● Ένας οπτικός πομποδέκτης Fiber Bi-Di SFP +, Bidi WDM SFP +
● Έως και 10,3 Gbps αμφίδρομες συνδέσεις δεδομένων
● Πλήρως συμβατό με το SFP + MSA
● Συμβατό με το IEEE 802.3ae 10GBASE-BX
● Λειτουργία ψηφιακής διάγνωσης SFF-8472
● Συνδετήρας LC Simplex
● 1330TX / 1270RX και 1270TX / 1330RX
● Απόσταση Μέχρι 10, 20, 40 km
● Απαιτείται μόνο τροφοδοσία +3.3 V
● Συμβατότητα RoHS
● -5 έως 70C λειτουργίας

Πρότυπη εφαρμογή
● 10GBASE-BX στα 10.3125 Gb / s
● 10GBASE-BX στα 9.953 Gb / s
● 1000 Base-LX Ethernet
● 8XFC στα 8,5 Gbps
● 4XFC σε 4.25Gpbs
● 2XFC στα 2.125Gpbs
● 1xFC στα 1.0625Gbps

Hot Tags: 10g smf sfp plus lr πομποδέκτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:10G 100ΚΜ SFP

Εξεταστική

You Might Also Like