SFP + 10GB-LR, 10GBase SFP + BIDI οπτικών πομποδεκτών ενιαία ίνα ενιαία λειτουργία 1270nmTX/1330nmRXnM LC 10 ~ 60 χλμ DDM

SFP + 10GB-LR, 10GBase SFP + BIDI οπτικών πομποδεκτών ενιαία ίνα ενιαία λειτουργία 1270nmTX/1330nmRXnM LC 10 ~ 60 χλμ DDM

OPTFOCUS Αμφίδρομη SFP + πομποδέκτες σχεδιάζονται για επικοινωνίες serial δεδομένα οπτικής 10G διπλής κατεύθυνσης όπως IEEE 802.3ae

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή
OPTFOCUS Αμφίδρομη SFP + πομποδέκτες σχεδιάζονται για επικοινωνίες serial δεδομένα οπτικής 10G διπλής κατεύθυνσης όπως IEEE 802.3ae 10GBASE-BX, χρησιμοποιώντας 1330(1270nm) πομπό και δέκτη nm 1270(1330). Ο πομποδέκτης αποτελείται από δύο ενότητες: ενότητα πομπό χρησιμοποιεί ένα πολλαπλά λέιζερ DFB κβαντική καλά 1330(1270) nm και είναι ένα συμβατό σύμφωνα με την διεθνή ασφάλεια πρότυπο IEC 60825 λέιζερ κλάσης 1. Το δέκτη ενότητα χρησιμοποιεί μια ολοκληρωμένη 1270(1330) προενισχυτή ανιχνευτή nm (IDP) τοποθετημένα σε μια οπτική κεφαλίδα και ένα περιοριστικό IC μετα-ενισχυτή.


Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
●One ίνα Bi-Di SFP + οπτικού πομποδέκτη, Bidi WDM SFP +
●Up 10.3 Gbps Bi-directional συνδέσεις δεδομένων
●Fully υποχωρητικό με το SFP + MSA
●Compliant να IEEE 802.3ae 10GBASE-BX
●SFF-8472 ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία
Συνδετήρα LC ●simplex
●1330TX/1270RX και 1270TX/1330RX
●Distance έως και 10, 20, 40 χλμ.
●Only απαιτείται + 3,3 V παροχή ηλεκτρικού ρεύματος
●RoHS συμβατό με
●-5 70C λειτουργικές


Πρότυπο αίτησης
●10GBASE-BX στο 10.3125 Gb/s
●10GBASE-BX σε 9.953 Gb/s
●1000 Ethernet βάσης-LX
●8XFC στο 8.5Gbps
●4XFC στο 4.25Gpbs
●2XFC στο 2.125Gpbs
●1xFC στο 1.0625Gbps


Πληροφορίες παραγγελίας

Modle

Descripton

OBP-2710G-10

10GBASE-LR Αμφίδρομη SFP + 1270/1330nm ενιαία LC 10 χλμ SMF

OBP-3310G-10

10GBASE-LR Αμφίδρομη SFP + 1330/ενότητα ινών 1270nm ενιαία LC 10 χλμ SMF

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα sfp + 10gb-lr, 10gbase sfp + bidi οπτικών πομποδεκτών ινών ενιαία ενιαία λειτουργία 1270nmtx/1330nmrxnm lc 10 ~ ddm 60 χλμ από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: SFP + 10Gb-lr, 10Gbase οπτικών πομποδεκτών SFP + BIDI ενιαία ίνα ενιαία λειτουργία 1270nmtx/1330nmrxnM LC 10 ~ 60 χλμ ddm, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:SFP + 10GB-LR, 10GBase SFP + LRM 1310/1550nm λειτουργική μονάδα οπτικής διπλή ίνα ενιαία λειτουργία LC 10 ~ 80KM DDM Επόμενη:X2-10 GB-SR, Cisco 10GBase X2 οπτικών πομποδεκτών 850nm διπλή ίνα Multi λειτουργία LC 300 M DDM

Εξεταστική