Ενότητα ινών XFP-10GB-LR 1310nm/1550nm διπλή ενιαία λειτουργία ινών LC 10 ~ 80KM DDM

Ενότητα ινών XFP-10GB-LR 1310nm/1550nm διπλή ενιαία λειτουργία ινών LC 10 ~ 80KM DDM

Απόδοση ανώτερη θερμική και EMI ακεραιότητα να στηρίξει τις πυκνότητες υψηλό λιμένα

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή
OPTFOCUS XFP πομποδέκτη είναι μια υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτική modulse για εφαρμογές επικοινωνιών σειριακή οπτικών δεδομένων που καθορίζεται για τις τιμές σήμα 9,95 Gb/s 11.3 Gb/s. Είναι πλήρως συμβατό με XFP MSA Rev 4,5. Οι λειτουργικές μονάδες έχουν σχεδιαστεί για την ενιαία λειτουργία οπτικών και λειτουργεί στο ονομαστικό μήκος κύματος 850/1310/1550 nm. Ενότητα πομπό ενσωματώνει ψυχόμενο άμεσα διαμορφωμένου 1310 nm κατανεμημένης ανάδρασης λέιζερ (DFB) ή EML 1550nm λέιζερ colled. Το δέκτη ενότητα χρησιμοποιεί φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για χαμηλό σκούρο τρέχον και εξαιρετική ευαισθησία ή APD υψηλός sensetivity δέκτης


Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
●Supports 9.95 Gb/s για ρυθμούς μετάδοσης bit 11.3 Gb/s
●IEC 60825-1 Class 1/CDRH Class 1 laser για τα μάτια.
●Hot-pluggable ίχνος XFP
●Maximum σύνδεσμος μήκους 80 χλμ.
●DFB ή πομπός θερμοκρασίας-σταθεροποιημένο EML
●XFI λειτουργία βρόχου επιστροφής
Συνδετήρα LC ●Duplex
Διασκεδασμός δύναμης ●Low
●Superior θερμική και ΕΝΙ ακεραιότητα απόδοση που υποστηρίζει τη θύρα υψηλής πυκνότητας
●LC διπλής όψης οπτική υποδοχή διασύνδεσης σύμφωνο σε ANSI TIA/EIA604-10 (FOCIS 10)
●Built-σε ψηφιακές λειτουργίες διάγνωσης, DDMI
Εύρος ●temperature-5 ° C έως 70 ° C ή εύρος θερμοκρασίας ενιαίο κατόπιν αιτήματος
●RoHS-6, FDA, FCC, CE, TUV, UL certifactes


Πρότυπο αίτησης
●SONET OC-192 / SDH STM-64
●ITU-T G.709
●10GBASE-SR/LR/ER/EW/ZR
●10GBASE-SR/LR/ER/EW/ZR + FEC
●10/40/80 km 10 G καναλιού οπτικών ινών
●10/40/80 km 10 G καναλιού οπτικών ινών + FEC


Πληροφορίες παραγγελίας

Modle

Περιγραφή

OFSX-8510G-03

10GBASE-SR XFP 850nm διπλή LC 300m MMF

OFSX-1310G-10

10GBASE-LR XFP LC διπλός 1310nm 10km SMF

OFSX-1510G-40

10GBASE-ER XFP LC διπλός 1550nm 40km SMF

OFSX-1510G-80

10GBASE-ER XFP LC διπλός 1550nm 80km SMF

Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας οπτικών ενότητα xfp-10gb-lr 1310nm/1550nm διπλή ίνα ενιαία λειτουργία lc 10 ~ ddm 80 χλμ από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: lc ενιαία λειτουργία 1310nm/1550nm διπλή fiber οπτικών ενότητα XFP-10Gb-lr 10 ~ 80KM ddm, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Πομποδεκτών XFP-10GB-SR 850nm DX Multimode LC 300M DDM Επόμενη:XFP - 10GB διπλής Κατεύθυνσης LR ενιαίο Fiber οπτικού πομποδέκτη ενότητα ινών 1270nm/1330nM LC 10 ~ 60 χλμ DDM

Εξεταστική

You Might Also Like