GLC-BX-D, GLC-BX-U Gigabit Αμφίδρομη SFP ενότητα οπτικών ινών 1310nm/1550nm 3 ~ 80KM SC ή LC

GLC-BX-D, GLC-BX-U Gigabit Αμφίδρομη SFP ενότητα οπτικών ινών 1310nm/1550nm 3 ~ 80KM SC ή LC

1310/1550, 1490/1550, 1310/1490, 1510/1570 ή άλλο συνδυασμό BOSA TX/RX είναι διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
OPTFOCUS BIDI Fast και Gigabit Ethernet SFP είναι ένα συμπαγές οπτικού πομποδέκτη, λειτουργική μονάδα που χρησιμοποιείται σε οπτικές επικοινωνίες για εφαρμογές δεδομένων αμφίδρομης επικοινωνίας και τηλεπικοινωνιών.


Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
●Fiber οπτικού πομποδέκτη SFP διπλής κατεύθυνσης
●Simplex SC ή συνδετήρα LC
●1310/1550, 1490/1550, 1310/1490, 1510/1570 ή άλλο συνδυασμό BOSA TX/RX είναι διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.
●up 160km αμφίδρομη σύνδεση
●AC/AC ζεύξης σύμφωνα με MSA
●RoHS συμβατό με
●Commercial 0 να 70C ή βιομηχανικά -40 έως 85 C θερμοκρασία λειτουργίας περίπτωση Εύρος
●Class 1 λέιζερ διεθνή ασφάλεια πρότυπο IEC 60825 συμβατό με


Πρότυπο αίτησης
●ATM SDH PDH SONET δικτύου
● Δίκτυο επικοινωνίας
●Telecom δίκτυο επικοινωνίας


Πληροφορίες παραγγελίας

ΜΈΡΟΣ NO。

Ρυθμός δεδομένων

Μήκος κύματος

Απόσταση

Διεπαφή

Τάση

LD

Θερμοκρασία

OFSB-1303-20 X

155Mbps

1310nm

20 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

FP

-20℃-70℃

OFSB-1503-20 X

155Mbps

1550nm

20 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

FP

-20℃-70℃

OFSB-1303-40 X

155Mbps

1310nm

40km

LC/SC

+ 3.3V

FP

-20℃-70℃

OFSB-1503-40 X

155Mbps

1550nm

40km

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1303-60 X

155Mbps

1310nm

60 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1503-60 X

155Mbps

1550nm

60 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1403-80 X

155Mbps

1490nm

80Nm

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1503-80 X

155Mbps

1550nm

80 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1403-100 X

155Mbps

1490nm

100 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1503-100 X

155Mbps

1550nm

100 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1403-120 X

155Mbps

1490nm

120km

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1503-120 X

155Mbps

1550nm

120km

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1312-10 X

1.25Gbps

1310nm

10 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

FP

-20℃-70℃

OFSB-1512-10 X

1.25Gbps

1550nm

10 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1312-20 X

1.25Gbps

1310nm

20 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

FP

-20℃-70℃

OFSB-1512-20 X

1.25Gbps

1550nm

20 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1312-40 X

1.25Gbps

1310nm

40km

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1512-40 X

1.25Gbps

1550nm

40km

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1412-60 X

1.25Gbps

1490nm

60 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1512-60 X

1.25Gbps

1550nm

60 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1412-80 X

1.25Gbps

1490nm

80 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1512-80 X

1.25Gbps

1550nm

80 χλμ.

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1412-100 X

1.25Gbps

1490nm

100 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

OFSB-1512-100 X

1.25Gbps

1550nm

100 χλμ

LC/SC

+ 3.3V

DFB

-20℃-70℃

-D: με DDMI Function(DDMI)


OFS-

Α

andamp; #160;

Α

Β

C

S

Ε

F

G

Αριθμός

Η παράμετρος

Sescription

Α

ProSuct τύπου

S = SFP πομποδέκτη

Β

Μήκος κύματος

13 = 1310nm FP

85 = 850nm ΦΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΤΉΣ

14 = 1490nm Φωτοανιχνευτής

15 = 1550nm Φωτοανιχνευτής

133 = 1310nm Φωτοανιχνευτής

155 = 1550nm FP

andamp; #160;

C

Ποσοστό SATA

12 = 1.25 g

03 = 155 M

25 = 2.5 g

4 = 4.25G

10 G = 10 G

S

ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ

02 = 2 ΧΛΜ

05 = 550 M

10 = 10 χλμ

20 = 20 ΧΛΜ

120 = 120 χλμ

Ε

υποδοχή

X = «L» = LC

X = S = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Εμπορικού ή βιομηχανικού τύπου

Κανένας «» = εμπορικού τύπου

Εγώ = βιομηχανικού τύπου


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας glc-bx-d, glc-bx-u gigabit αμφίδρομη sfp οπτικών ενότητα ινών 1310nm/1550nm 3 ~ 80km sc ή lc από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: GLC-BX-D, GLC-BX-U gigabit Αμφίδρομη SFP λειτουργική μονάδα οπτικών ινών 1310nm/1550nm 3 ~ 80 KM SC ή LC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:GLC-LH-SM, λειτουργική μονάδα GBIC μίνι SFP 1000Base GLC-ZX-SM LX ενιαία λειτουργία διπλή ίνα SM 1310nm 10 ~ 80km LC Επόμενη:1.25G CWDM SFP 1470-1610nm πομποδεκτών 40KM - 80 χιλιόμετρα LC ίνας σύνδεσης με DDM

Εξεταστική

You Might Also Like