GLC-LH-SM, λειτουργική μονάδα GBIC μίνι SFP 1000Base GLC-ZX-SM LX ενιαία λειτουργία διπλή ίνα SM 1310nm 10 ~ 80km LC

GLC-LH-SM, λειτουργική μονάδα GBIC μίνι SFP 1000Base GLC-ZX-SM LX ενιαία λειτουργία διπλή ίνα SM 1310nm 10 ~ 80km LC

Το IEEE 802.3z πρότυπο περιλαμβάνει 1000BASE-SX για μετάδοση πάνω από πολυ-mode ίνα, 1000BASE-LX για μετάδοση μέσω single-mode ίνα

Λεπτομέρειες προϊόντος

Περιγραφή
Το IEEE 802.3z πρότυπο περιλαμβάνει 1000BASE-SX για μετάδοση μέσω πολλαπλού τρόπου ινών, 1000BASE-LX για μετάδοση μέσω single-mode ίνα, 100BASE-FX είναι μια έκδοση του Fast Ethernet μέσω οπτικών ινών. Χρησιμοποιεί 1300 nm εγγύς υπέρυθρο (NIR) φως μήκους κύματος μεταδίδονται μέσω δύο σκέλη των οπτικών ινών, μία για receive(RX) και η άλλη για transmit(TX), 100BASE-SX είναι μια έκδοση του Fast Ethernet μέσω οπτικών ινών. Χρησιμοποιεί δύο σκέλη του Multi-λειτουργία οπτικών ινών για λήψη και μετάδοση. Eoptolink είναι πλήρης γκάμα προϊόντων για FE και GE οπτικών ινών πομποδέκτες.


Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
●Operating θερμοκρασία: 0℃-70℃ or - 40℃-85 ℃
●1310 / / 1490/1550nm FP ή DFB LD μετάδοση
●Transmission απόσταση: 120 km ανώτατο
Διασύνδεση οπτικών ινών ●LC
●Voltage: + 3.3V
●Compliant με την προδιαγραφή ITU-Τ G.957 G.958
●Compliant με σ (Bellcore) GR-468-CORE προδιαγραφή
●Compliant με την προδιαγραφή RoHS


Πρότυπο αίτησης
●ATM SDH PDH SONET δικτύου
● Δίκτυο επικοινωνίας
●Telecom δίκτυο επικοινωνίας


Πληροφορίες παραγγελίας

ΜΈΡΟΣ NO。

Ρυθμός δεδομένων

Μήκος κύματος


Απόσταση

Διεπαφή

Τάση

LD

Θερμοκρασία

OFSS-8512-05

1.25Gbps

850nm

0.5 χλμ

LC

+ 3.3V

VCSEL

-20℃-+70℃

Δ OFSS-8512-05

1.25Gbps

850nm

0.5 χλμ

LC

+ 3.3V

VCSEL

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10

1.25Gbps

1310nm

10 χλμ.

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-10 D

1.25Gbps

1310nm

10 χλμ.

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20

1.25Gbps

1310nm

20 χλμ.

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-20 D

1.25Gbps

1310nm

20 χλμ.

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1312-40 D

1.25Gbps

1310nm

40km

LC

+ 3.3V

FP

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60

1.25Gbps

1550nm

60 χλμ

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-60 D

1.25Gbps

1550nm

60 χλμ

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-80

1.25Gbps

1550nm

80 χλμ.

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-80 D

1.25Gbps

1550nm

80 χλμ.

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100

1.25Gbps

1550nm

100 χλμ

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

OFSS-1512-100 D

1.25Gbps

1550nm

100 χλμ

LC

+ 3.3V

DFB

-20℃-+70℃

-D: με DDMI Function(DDMI)


OFS-

Α


Α

Β

C

Δ

Ε

F

G

Αριθμός

Η παράμετρος

Περιγραφή

Α

Τύπος προϊόντος

S = SFP πομποδέκτη

Β

Μήκος κύματος

13 = 1310nm FP

85 = 850nm ΦΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΤΉΣ

14 = 1490nm Φωτοανιχνευτής

15 = 1550nm Φωτοανιχνευτής

133 = 1310nm Φωτοανιχνευτής

155 = 1550nm FP


C

Ρυθμός δεδομένων

12 = 1.25 g

03 = 155 M

25 = 2.5 g

4 = 4.25G

10 = 10 G

Δ

Απόσταση

02 = 2 ΧΛΜ

05 = 550 M

10 = 10 χλμ

20 = 20 ΧΛΜ

120 = 120 χλμ

Ε

υποδοχή

««= LC

C = SC

F

DDMI

D = DDMI

F

DDMI

G

Εμπορικού ή βιομηχανικού τύπου

Κανένας «» = εμπορικού τύπου

Εγώ = βιομηχανικού τύπου


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει την καλύτερη ποιότητα glc-lh-sm, glc-zx-sm 1000base lx ενιαία λειτουργία sfp μίνι gbic ενότητα διπλή ίνα sm 1310nm 10 ~ lc 80 χλμ από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: GLC-LH-SM, GLC-ZX-SM 1000base LX ενιαία λειτουργία μίνι gbic SFP λειτουργική μονάδα διπλή ίνα SM 1310nm 10 ~ 80km LC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Cisco 1000Base SX-GLC-MM οπτικού πομποδέκτη SFP διπλή ίνα Multimode 850nm 500M LC Επόμενη:GLC-BX-D, GLC-BX-U Gigabit Αμφίδρομη SFP ενότητα οπτικών ινών 1310nm/1550nm 3 ~ 80KM SC ή LC

Εξεταστική

You Might Also Like