SFP 1,25G PX20+ PX20++ 1550 20KM SC

SFP 1,25G PX20+ PX20++ 1550 20KM SC

1.25Gbps SFP αμφίδρομος πομποδέκτης, 20 ~ 120km Reach 1550nm TX / 1310 nm RX Οι πομποδέκτες SFP-BIDI είναι υψηλής απόδοσης, οικονομικά λειτουργικές μονάδες που υποστηρίζουν διπλό ρυθμό δεδομένων 1,25Gbps / 1,0625Gbps και 20km. απόσταση μετάδοσης με SMF. Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: έναν πομπό λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδο PIN ενσωματωμένη με έναν προενισχυτή trans-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν τις απαιτήσεις ασφαλείας λέιζερ κατηγορίας I.

Λεπτομέρειες προϊόντος

περιγραφή προϊόντος

Χαρακτηριστικό του προϊόντος

*Διπλή ταχύτητα δεδομένων 1,25Gbps / 1,063Gbps

*1550nm DFB λέιζερ και φωτοανιχνευτής PIN για μετάδοση 20km

*Συμβατό με SFP MSA και SFF-8472 με simplex LC

*Receptacle
Ψηφιακή διαγνωστική παρακολούθηση:
Εσωτερική βαθμονόμηση ή εξωτερική βαθμονόμηση

*Συμβατό με SONET OC-24-LR-1

*Συμβατό με RoHS

*Single3.3V απλή τροφοδοσία

*Θερμοκρασία θήκης λειτουργίας: στάνταρ: 0 έως +70 ° C
Εικόνα προϊόντος

Μηχανικές διαστάσεις

Εφαρμογές

* Gigabit Ethernet

*Κανάλι ινών

*Μετάβαση σε εναλλαγή διεπαφής

*Εναλλαγές εφαρμογών backplane

*Διεπαφή δρομολογητή / διακομιστή

*Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

Χάρτης ψηφιακής διαγνωστικής μνήμης

Οι πομποδέκτες παρέχουν περιεχόμενο μνήμης σειριακής ταυτότητας και διαγνωστικές πληροφορίες σχετικά με τις παρούσες συνθήκες λειτουργίας από το 2-καλώδιο
σειριακή διεπαφή (SCL, SDA).

Οι διαγνωστικές πληροφορίες με εσωτερική βαθμονόμηση ή εξωτερική βαθμονόμηση εφαρμόζονται, συμπεριλαμβανομένης της ληφθείσας ισχύος
παρακολούθηση, παρακολούθηση μετάδοσης ισχύος, παρακολούθηση ρεύματος προκατάληψης, παρακολούθηση τάσης τροφοδοσίας και παρακολούθηση θερμοκρασίας.

Πιστοποιήσεις
Σχετικά προϊόντα
Συσκευασία GG; Αποστολή
Εισαγωγή εταιρείας
Αξιολόγηση πελατών


Hot Tags: SFP 1.25G PX20+ PX20++ 1550 20KM SC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:Μονάδα πομποδέκτη 1550 20KM SC SFP

Εξεταστική

You Might Also Like