Μονάδα πομποδέκτη 1550 20KM SC SFP

Μονάδα πομποδέκτη 1550 20KM SC SFP

1.25Gbps SFP αμφίδρομος πομποδέκτης, 20km Reach 1550nm TX / 1310 nm RX Οι SFP-BIDI πομποδέκτες είναι υψηλής απόδοσης, οικονομικά αποδοτικές μονάδες που υποστηρίζουν διπλό ρυθμό δεδομένων 1,25Gbps / 1,0625Gbps και 20km απόσταση μετάδοσης με SMF. Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: έναν πομπό λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδο PIN ενσωματωμένη με έναν προενισχυτή trans-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν τις απαιτήσεις ασφαλείας λέιζερ κατηγορίας I.

Λεπτομέρειες προϊόντος

περιγραφή προϊόντος

Χαρακτηριστικό του προϊόντος

*Διπλή ταχύτητα δεδομένων 1,25Gbps / 1,063Gbps

*1550nm DFB λέιζερ και φωτοανιχνευτής PIN για μετάδοση 20km

*Συμβατό με SFP MSA και SFF-8472 με simplex LC

*Receptacle
Ψηφιακή διαγνωστική παρακολούθηση:
Εσωτερική βαθμονόμηση ή εξωτερική βαθμονόμηση

*Συμβατό με SONET OC-24-LR-1

*Συμβατό με RoHS

*Single3.3V απλή τροφοδοσία

*Θερμοκρασία θήκης λειτουργίας: στάνταρ: 0 έως +70 ° C
  • 1.25Gbps SFP αμφίδρομος πομποδέκτης, 20km Reach
    1550nm TX / 1310 nm RX

Οι πομποδέκτες SFP-BIDI είναι υψηλής απόδοσης, οικονομικά αποδοτικές μονάδες που υποστηρίζουν διπλό ρυθμό δεδομένων 1,25Gbps / 1,0625Gbps και 20km
απόσταση μετάδοσης με SMF.

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: έναν πομπό λέιζερ DFB, μια φωτοδίοδο PIN ενσωματωμένη με trans-σύνθετη αντίσταση
προενισχυτής (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν τις απαιτήσεις ασφαλείας λέιζερ κατηγορίας I.

Εικόνα προϊόντος

Μηχανικές διαστάσεις

Εφαρμογές

* Gigabit Ethernet

*Κανάλι ινών

*Μετάβαση σε εναλλαγή διεπαφής

*Εναλλαγές εφαρμογών backplane

*Διεπαφή δρομολογητή / διακομιστή

*Άλλα οπτικά συστήματα μετάδοσης

Χάρτης ψηφιακής διαγνωστικής μνήμης

Οι πομποδέκτες παρέχουν περιεχόμενο μνήμης σειριακής ταυτότητας και διαγνωστικές πληροφορίες σχετικά με τις παρούσες συνθήκες λειτουργίας από το 2-καλώδιο
σειριακή διεπαφή (SCL, SDA).

Οι διαγνωστικές πληροφορίες με εσωτερική βαθμονόμηση ή εξωτερική βαθμονόμηση εφαρμόζονται, συμπεριλαμβανομένης της ληφθείσας ισχύος
παρακολούθηση, παρακολούθηση μετάδοσης ισχύος, παρακολούθηση ρεύματος προκατάληψης, παρακολούθηση τάσης τροφοδοσίας και παρακολούθηση θερμοκρασίας.

Πιστοποιήσεις
Χρήση προϊόντος

Σχετικά προϊόντα
Συσκευασία GG; Αποστολή
Εισαγωγή εταιρείας
Αξιολόγηση πελατών


Hot Tags: Transceiver Module 1550 20KM SC SFP, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:SFP 1,25G PX20+ PX20++ 1550 20KM SC Επόμενη:Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP οπτικών 155M ινών SFP-OC3-SR, SFP-OC3-MM OC3 διπλό ινών Multimode 850nm 0-2 KM συνδετήρα LC

Εξεταστική

You Might Also Like