OC3 SFP-OC3-IR1, SFP-OC3-LR1 OC3, SFP-OC3-LR2 OC3 OC3 155M Cisco SFP ενότητες διπλή ίνα μία τρόπου 1310nm 10 ~ 80km LC

OC3 SFP-OC3-IR1, SFP-OC3-LR1 OC3, SFP-OC3-LR2 OC3 OC3 155M Cisco SFP ενότητες διπλή ίνα μία τρόπου 1310nm 10 ~ 80km LC

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν 155Mbps-ποσοστό και 20 χλμ απόσταση μετάδοσης με SMF.

Λεπτομέρειες προϊόντος

Χαρακτηριστικά

Μέχρι το στοιχείο-ποσοστό 155Mbps

λέιζερ 1310nm FP και φωτοανιχνευτής ΚΑΡΦΙΤΣΏΝ για τη μετάδοση 20 χλμ υποχωρητικό με το SFP MSA και SFF-8472 με το διπλό δοχείο LC ψηφιακό διαγνωστικό έλεγχο:

Βαθμονόμηση εσωτερική ή εξωτερική διακρίβωση συμβατή με RoHS

+ 3.3V ενιαία παροχή ηλεκτρικού ρεύματος λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης: πρότυπο: 0 έως + 70 ° C βιομηχανική: -40 έως + 85 ° C


Εφαρμογές

SDH STM-1, S-1.1, L-1.1, L-1.2

SONET OC-3 IR1, LR1, LR2

Άλλες οπτικές συνδέσεις


Περιγραφή

Οι πομποδέκτες SFP είναι υψηλή επίδοση, οικονομικώς αποδοτικές ενότητες που υποστηρίζουν 155Mbps-ποσοστό και 20 χλμ απόσταση μετάδοσης με SMF.

Ο πομποδέκτης αποτελείται από τρία τμήματα: μια συσκευή λέιζερ FP, μια φωτοδίοδος καρφιτσών που ενσωματώνονται με έναν προενισχυτή δια-σύνθετης αντίστασης (TIA) και μονάδα ελέγχου MCU. Όλες οι ενότητες ικανοποιούν κατηγορία λέιζερ απαιτήσεις ασφάλειας.

Οι πομποδέκτες είναι συμβατοί με το SFP πολλών πηγών συμφωνία (MSA) και SFF-8472. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ αναφερθείτε στο SFP MSA.



Οι απόλυτες μέγιστες τιμές

Πίνακας 1 - οι απόλυτες μέγιστες τιμές

Η παράμετρος

Σύμβολο

Min

Max

Μονάδα

Τάση τροφοδοσίας

VCC

-0.5

4.5

V

Θερμοκρασία αποθήκευσης

TS

-40

+85

° C

Υγρασία λειτουργίας

-

5

85

%


Συνιστώμενες συνθήκες λειτουργίας

Πίνακας 2 - προτεινόμενες συνθήκες λειτουργίας

Η παράμετρος

Σύμβολο

Min

Τυπική

Max

Μονάδα

Λειτουργούσα θερμοκρασία περίπτωσης

Πρότυπο

TC

0

+70

° C

Βιομηχανική

-40

+85

° C

Τάση τροφοδοσίας

VCC

3.13

3.3

3.47

V

Τρέχουσα Ισχύς εφοδιασμού

ICC

300

mA

Ρυθμός δεδομένων

155

Mbps


Οπτικών και ηλεκτρικών χαρακτηριστικών

OFSS-1303-20 x (D): (FP και το PIN, 1310nm, 20 χιλιόμετρα φθάνουν)

Πίνακας 3 - οπτικών και ηλεκτρικών χαρακτηριστικών

Η παράμετρος

Σύμβολο

Min

Τυπική

Max

Μονάδα

Σημειώσεις

Πομπός

Μήκος κύματος κέντρο

Λc

1260

1310

1360

Nm

Φασματικό πλάτος (RMS)

∆λ

4

Nm

Μέση ισχύς

Σύκο

-14

-8

dBm

1

Αναλογία εξάλειψης

ER

9

dB

Διαφορικό ταλάντευσης εισαγωγής στοιχείων

VIN

400

1800

mV

2

Διαφορική σύνθετη αντίσταση εισόδου

ΖΗΝ

90

100

110

Απενεργοποίηση TX

Απενεργοποίηση

2.0

VCC

V

Ενεργοποίηση

0

0.8

V

TX βλάβης

Σφάλμα

2.0

VCC

V

Κανονική λειτουργία

0

0.8

V

Δέκτης

Μήκος κύματος κέντρο

Λc

1260

1580

Nm

Ευαισθησία δέκτη

-32

dBm

3

Δέκτης υπερφόρτωση

-3

dBm

3

ΛΟΣ de-διεκδικούν

LOSD

-34

dBm

Το LOS βεβαιώνει

LOSA

-45

dBm

ΛΟΣ υστέρησης

1

4

dB

Διαφορικό ταλάντευσης παραγωγής στοιχείων

ΒΟΥΤ

370

1800

mV

4

ΛΟΣ

Υψηλή

2.0

VCC

V

Χαμηλή

0.8

V


Σημειώσεις:

1. η οπτική δύναμη προωθείται σε SMF.

2. PECL εισόδου, εσωτερικά ρεύμα-συνδεμένος και τερματίζεται.

3. μετράται με ένα @155Mbps 223-1 διάγραμμα δοκιμής PRBS, Τζίτζιφα ≤1 × 10-10

4. εσωτερικά ρεύμα-συνδεμένος.


Χρονοδιάγραμμα και ηλεκτρικές

Πίνακας 4 - χρονοδιάγραμμα και ηλεκτρικές

Η παράμετρος

Σύμβολο

Min

Τυπική

Max

Μονάδα

Απενεργοποίηση TX αναιρεί τη φορά

t_on

1

MS

Απενεργοποίηση TX διεκδικούν χρόνο

t_off

10

µs

Χρόνος για την προετοιμασία, συμπεριλαμβανομένων επαναφορά του Tx βλάβης

t_init

300

MS

TX βλάβη διεκδικούν χρόνο

t_fault

100

µs

TX απενεργοποίηση επαναφορά

t_reset

10

µs

ΛΟΣ διεκδικούν χρόνο

t_loss_on

100

µs

ΛΟΣ de-διεκδικούν τη φορά

t_loss_off

100

µs

Ποσοστό ρολογιών Αναγνωριστικό σειριακή

f_serial_clock

400

KHz

MOD_DEF (0:2)-υψηλή

VH

2

VCC

V

MOD_DEF (0:2)-χαμηλή

VL

0.8

V


Διαγνωστικά

Πίνακας 5-προδιαγραφή των διαγνωστικών

Η παράμετρος

Εύρος

Μονάδα

Ακρίβεια

Βαθμονόμηση

Θερμοκρασία

0 έως + 70

° C

± 3 ° C

Εσωτερικής/εξωτερικής

-40 έως + 85

Τάση

3.0 έως 3,6

V

±3%

Εσωτερικής/εξωτερικής

Τρέχουσα προκατάληψη

0-100

mA

±10%

Εσωτερικής/εξωτερικής

Ισχύς TX

-14 με -8

dBm

±3dB

Εσωτερικής/εξωτερικής

RX δύναμη

-28 σε -3

dBm

±3dB

Εσωτερικής/εξωτερικής


Ψηφιακή διαγνωστική μνήμη Χάρτης

Οι πομποδέκτες παρέχουν τμηματικό ID περιεχόμενα της μνήμης και διαγνωστικές πληροφορίες σχετικά με τους παρόντες όρους λειτουργίας από τη σειριακή διεπαφή 2-wire (SCL, SDA).

Τις διαγνωστικές πληροφορίες με βαθμονόμηση εσωτερική ή εξωτερική διακρίβωση όλα εφαρμόζονται, συμπεριλαμβανομένης της έλαβε εξουσία παρακολούθησης, παρακολούθηση της μεταδιδόμενης ισχύος, προκατάληψη τρέχουσα παρακολούθηση, παρακολούθησης τάσης ανεφοδιασμού και παρακολούθηση της θερμοκρασίας.

Το πεδίο συγκεκριμένων δεδομένων χάρτη ψηφιακών διάγνωσης μνήμης ορίζει ως εξής.



Optfocus τεχνολογία φέρνει τώρα oc3 σας την καλύτερη ποιότητα sfp-oc3-ir1, sfp-oc3-lr1 oc3, sfp-oc3-lr2 oc3 oc3 155m cisco sfp ενότητες διπλή ίνα ενιαίου τρόπου 1310nm 10 ~ lc 80 χλμ από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: OC3 SFP-OC3-IR1, SFP-OC3-LR1 OC3, OC3 OC3 SFP-OC3-LR2 cisco 155M SFP ενότητες διπλή ίνα ενιαίου τρόπου 1310nm 10 ~ 80km LC, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Λειτουργική μονάδα Πομποδέκτης SFP οπτικών 155M ινών SFP-OC3-SR, SFP-OC3-MM OC3 διπλό ινών Multimode 850nm 0-2 KM συνδετήρα LC Επόμενη:GLC-FE-100BX-D,GLC-FE-100BX-U 100base SFP LX Αμφίδρομη SFP πομποδέκτη 1310nm/1550nm 10-80KM SC ή LC

Εξεταστική

You Might Also Like