40G QSFP IR4, 40G PSM LR4 10 χλμ QSFP + οπτικού πομποδέκτη

40G QSFP IR4, 40G PSM LR4 10 χλμ QSFP + οπτικού πομποδέκτη

QSFP PSM IR4 είναι ένα υψηλής απόδοσης, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μακροπρόθεσμη επίτευξη interconnect λύση υποστηρίζοντας 40 G Ethernet

Λεπτομέρειες προϊόντος


Μεγέθυνση εικόνας

Περιήγηση και στα παρόμοια προϊόντα

Προηγούμενη σελίδα: 40G QSFP + SR4 GEN2

Επόμενο: 40G QSFP + LR4

●Name: 40 γρ QSFP + PSM IR4

●Time: 2014-09-22

●Views: 937


Περιγραφή

QSFP PSM IR4 είναι ένα υψηλής απόδοσης, χαμηλής ισχύος κατανάλωση, μακροπρόθεσμη επίτευξη interconnect λύση υποστήριξη 40G Ethernet, κανάλι ινών και PCIe. Είναι συμβατό με την μονάδα QSFP MSA και 40GbE PSM4. QSFP PSM IR4 είναι μια Συνέλευση 4 λωρίδες Πλήρης-ντούμπλεξ, όπου κάθε λωρίδα είναι ικανή τη μετάδοση δεδομένων σε ποσοστά μέχρι και 10 Gb/s, παρέχοντας μια συγκεντρωτική ποσοστό των 40 Gb/s.


Χαρακτηριστικά

· Πλήρως αμφίδρομο κανάλι 4 1310nm παράλληλη λειτουργική μονάδα

· Ποσοστό μετάδοσης στοιχείων μέχρι 11.3Gbit / s ανά κανάλι

· SFF-8436 QSFP + συμβατό

· Καυτός pluggable ηλεκτρική διεπαφή

· Διαφορικό ρεύμα-συνδεμένος υψηλής ταχύτητας διασύνδεση δεδομένων

· 4 κανάλια 1310nm FP πίνακα

· 4 κανάλια PIN φωτογραφία ανιχνευτή συστοιχίας

· Μέγιστη σχέση μήκους 2km για G652 ενιαία λειτουργία οπτικών (SMF)

· Μέγιστη κατανάλωση ισχύος 3.5W

· Στέγαση μόνωση από γειωμένα σύνδεσης

· Υπόθεση θερμοκρασία λειτουργίας 0° C έως + 70 ° C

· 3.3V τάση παροχής ηλεκτρικού ρεύματος

· 6 RoHS υποχωρητικό


Εφαρμογές

· InfiniBand συνδεσιμότητα SDR/DDR/QDR

· 10/40 gigabit Ethernet

· 2/4/8 Gbps καναλιού οπτικών ινών

· Κέντρα δεδομένων και συστοιχίες αποθήκευσης


Λειτουργική μονάδα μπλοκ διάγραμμα


40G QSFP + PSM4 ζεύξης τεχνολογίας


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 40g qsfp ir4, 40g psm lr4 10 χλμ qsfp + οπτικού πομποδέκτη από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 40G qSFP ir4, 40G psm lr4 10 χλμ qSFP + οπτικού πομποδέκτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:40G QSFP SR4, 40G SR4 850nm 150M / 300M MPO διασύνδεσης QSFP + οπτικού πομποδέκτη Επόμενη:Όχι

Εξεταστική

You Might Also Like