40G QSFP SR4, 40G SR4 850nm 150M / 300M MPO διασύνδεσης QSFP + οπτικού πομποδέκτη

40G QSFP SR4, 40G SR4 850nm 150M / 300M MPO διασύνδεσης QSFP + οπτικού πομποδέκτη

Ενσωματώνει τέσσερις δεδομένα λωρίδες σε κάθε κατεύθυνση με 40 Gbps εύρος ζώνης. Κάθε λωρίδα μπορεί να λειτουργήσει σε 10.3125 Gbps, έως 300 m χρησιμοποιώντας OM3 ινών ή 400 m χρησιμοποιώντας ΟΜ4 ινών.

Λεπτομέρειες προϊόντος


Όνομα: 40G QSFP + SR4

Ενσωματώνει τέσσερις δεδομένα λωρίδες σε κάθε κατεύθυνση με 40 Gbps εύρος ζώνης. Κάθε λωρίδα μπορεί να λειτουργήσει σε 10.3125 Gbps, έως 300 m χρησιμοποιώντας OM3 ινών ή 400 m χρησιμοποιώντας ΟΜ4 ινών. Οι ενότητες αυτές έχουν σχεδιαστεί να λειτουργούν σε συστήματα πολλαπλού τρόπου ίνα χρησιμοποιώντας ένα ονομαστικό μήκος κύματος 850nm. Η ηλεκτρική διασύνδεση χρησιμοποιεί ένα βύσμα τύπου 38 επαφής άκρη. Η οπτική διασύνδεση χρησιμοποιεί μια σύνδεση MTP (MPO) 12 ινών.


Λήψη του φύλλου δεδομένων

Ρυθμός δεδομένων

Απόσταση

LD

Π.Δ.

DDMI

OQS-MPO40G-CSR4C

40Gbps

300m

850VSCEL

PIN

(Y)

OQS-MPO40G-SR4C

40Gbps

150 μ.

850VSCEL

PIN

(Y)


Λειτουργικό χαρακτηριστικό

· 300m φτάσει σε παράλληλη λειτουργία πολλαπλών fiber(OM3)

· Συμβατό με συντελεστή μορφής λειτουργική μονάδα QSFP + MSA

· Υποχωρητικός με IEEE 802.3ba * 40Gbase-SR4 4x10G οπτικό 850nm ΦΩΤΟΑΝΙΧΝΕΥΤΉΣ 4x10G ηλεκτρικές εισόδου/εξόδου (XLPPI)

· Εύρος περίπτωση θερμοκρασίας λειτουργίας από 0° C έως + 70 ° C

· Andlt κατανάλωση ρεύματος, 1.5W

· Ανδρική MPO(MTP) δοχείο (12 ίνα)

· Ψηφιακή διαγνωστική λειτουργία


Optfocus τεχνολογία τώρα σας φέρνει τα καλύτερα ποιότητας 40g qsfp sr4, 40g sr4 850nm 150m / 300m mpo διεπαφή qsfp + οπτικού πομποδέκτη από την επαγγελματική εργοστάσιο. Οι γνωστοί ως ένας από τους κορυφαίους κατασκευαστές και προμηθευτές των διαφόρων ινών οπτικών προϊόντων στην Κίνα, εμείς να σας διαβεβαιώσω την καλή ποιότητα και εξαιρετική απόδοση.

Hot Tags: 40G qSFP sr4, 40G sr4 850nm 150M / 300M mpo διεπαφή qSFP + οπτικού πομποδέκτη, Κίνα, εργοστάσιο, προμηθευτές, κατασκευαστές
Ένα ζευγάρι:Όχι Επόμενη:40G QSFP IR4, 40G PSM LR4 10 χλμ QSFP + οπτικού πομποδέκτη

Εξεταστική

You Might Also Like